MENU

Asuman Gözübenli Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri (Alyans Sigortası )
 

Alyans Sigortası

Allianz ile güç yanınızda!

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi,Türkiye'deki 20 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Evlenenlere müjde! En güzel gününüzde başınıza gelebilecek kötü sürprizlere karşı sadece Allianz'da bulabileceğiniz Alyans Sigortası ile artık yalnız değilsiniz. 

Alyans Sigortası, düğününüzle ilgili karşılaşabileceğiniz riskleri teminat altına alıyor, size keyfini çıkarmak kalıyor.
Alyans Sigortası ile Hangi Riskler Teminat Altında?
Siz düğününüzün hazırlıklarını yaparken başınıza gelebilecek riskleri düşünmeyin. Çünkü Alyans Sigortası aşağıdaki risklere karşı yanınızda!
Düğün İptali
• Düğünün yapılacağı mekanın çeşitli sebeplerden dolayı kullanılamaz hale gelmesi, 
• Gelinin, damadın ya da yakın akrabalarının vefatı, hastalığı veya yaralanması, 
• Resmi görevli veya nikah memurunun düğün törenine katılamaması, 
• Gelin, damat ya da ebeveyninin veya davetlilerin yarısının kötü hava koşulları nedeniyle törene yetişememesi, 
• Gelin ya da damadın beklenmeyen işyeri ataması nedeniyle düğünün iptal edilmesi halinde tören giysileri, gelinlik, çiçekler, müzik, yiyecek içecek servisi, konaklama vb. hizmetler için yaptığınız masraflar karşılanacaktır. 
Tören Giysileri & Gelinlik
Düğün tarihinden önceki iki ay içinde gelinliğiniz kaybolduysa ya da yakın bir akrabanızın emanetindeyken hasar gördüyse, yeniden eski haline gelmesi, yenisini almanız ya da kiralamanız için gereken masraflar karşılanacaktır 

Düğün tarihinden önceki 48 saat içinde tören giysileri kaybolduysa ya da hasar gördüyse, yeniden eski haline gelmesi, yenisini almanız ya da kiralamanız için gereken masraflar karşılanacaktır.
Düğün Hediyeleri
Düğün hediyeleriniz, sizin ya da yakın bir akrabanızın emanetindeyken meydana gelen bir kaza ile zarar görmesi, yangın veya hırsızlık sonucu oluşan zarar için poliçede belirtilen tutara kadar olan miktarlar karşılanacaktır. Bu teminat poliçenin başlangıç tarihinden düğün töreninin tamamlanma anına kadar geçen sürede geçerlidir
Evlilik Yüzükleri, Çiçekler, Katılımcılara Verilecek Hediyeler ve Düğün Pastası
Evlilik yüzükleriniz, düğün töreninizin 7 gün öncesinden teminat altına alındığı gibi çiçekler, katılımcılar için hediyeler hatta düğün pastanız bile güvence altında.
Ferdi Kaza
Sizin yada yakın akrabalarınızın ölüm ve/veya sürekli sakatlık masrafları teminat altına alınacaktır. Bu teminat düğün töreni süresince geçerli olacaktır. Detaylı bilgi için sizi Allianz Acenteleri'ne bekliyoruz. 

Alyans Sigortası ile mutlu bir başlangıç dileriz.
Genel ve Özel Şartlar
Genel Şartlar

Ferdi Kaza 
Hırsızlık
Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.
İletişim
 Asuman Gözübenli
Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri

Numune Evler Mah. Hasan İkiz Cad.
Kat:1 No:25/1 
Dörtyol - Hatay

Tel/Fax
0326 712 38 98

İletişim Formu

Neden Sigorta?
 Toplum içinde yaşayan insanların malları ve yaşamları sayılamayacak kadar çeşitli risklerle karşı karşıyadır.

Sizde bu risklere karşı sigortalarınızı yaptırabilir, zorluklarla elde ettiğiniz mallarınızı ve/veya geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz...


.....::::: Online Ziyaretçi :1 | Bugün :8 | Bugün Çoğul :20 | Toplam Tekil :45523 | Toplam Çoğul:102861 | İp No :18.205.26.39 :::::.....