MENU

Asuman Gözübenli Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri (Modüler Sağlık Sigortası )

 Kişiye Özel Allianz Modüler Sağlık Sigortası Nedir?

Geniş kapsamlı teminatları ile öne çıkan Allianz Modüler Sağlık Sigortası, bütçenize en uygun sigorta paketini seçebilmenize olanak tanır. İsteklerinize ve beklentilerinize hitap eden özel sağlık sigortasını tercih edebilir, farklı alternatifler içinden seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

Modüler Sağlık Sigortasının Size Özel Avantajları

 
Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde seçim özgürlüğünüzü kullanabilir, dilediğiniz sağlık modülü içinden tercihinizi yapabilirsiniz.
Modüler sağlık sigortası içerisinde sunulan farklı limit, ödeme yüzdeleri ve muafiyet alternatifleri üzerinden seçim yapabilir, ürününüzü bütçenize uygun hale getirebilirsiniz.
Hizmet almak istediğiniz anlaşmalı sağlık kurumlarını, farklı Network seçenekleri içinden özgürce seçebilirsiniz. Anlaşmalı kurumlarımıza web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden bir tık ile ulaşabilirsiniz.
Dr. Allianz, kazançlı kurumlar, hemşire hizmeti ve akraba indirimleri gibi avantajlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.
* Modül, teminat gruplarını ifade etmektedir.


Allianz Modüler Sağlık Sigortası Detayları

Muafiyet
Modüler sağlık sigortası muafiyeti, isteğe bağlı olarak yatarak tedavi masraflarının yıllık seçilen tutara kadar olan kısmının, sigortalı tarafından karşılanmasıdır. Bu tutarı aşan masraflar; Allianz sigorta modüler sağlık özel şartlar kapsamı doğrultusunda seçilen teminat limiti, katılım payı ve kurum ağında poliçeden karşılanır.
 
Ödeme Yüzdesi
 
Ödeme yüzdesi sigortacının, anlaşmalı sağlık kurumu, anlaşmasız sağlık kurumu ve yurt dışı sağlık kurumu olmak üzere her kurum tipi için poliçede belirtilen ödeme yüzdesi dahilinde ödeme yaptığı kısmı ifade eder.
 
Ödeme yüzdesinden arta kalan kısım ise katılım payı olup sigortalı tarafından karşılanır.
 
Tanıtım Kılavuzu
 
Tanıtım kılavuzunu görüntüleyerek ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız!
 
Allianz modüler sağlık sigortası özel şartlar hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız! 
İletişim
 Asuman Gözübenli
Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri

Numune Evler Mah. Hasan İkiz Cad.
Kat:1 No:25/1 
Dörtyol - Hatay

Tel/Fax
0326 712 38 98

İletişim Formu

Neden Sigorta?
 Toplum içinde yaşayan insanların malları ve yaşamları sayılamayacak kadar çeşitli risklerle karşı karşıyadır.

Sizde bu risklere karşı sigortalarınızı yaptırabilir, zorluklarla elde ettiğiniz mallarınızı ve/veya geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz...


.....::::: Online Ziyaretçi :1 | Bugün :9 | Bugün Çoğul :53 | Toplam Tekil :45524 | Toplam Çoğul:102894 | İp No :18.205.26.39 :::::.....